musiq
 

BONO

 
Bono
Źródło: Sony Music Polska
więcej
NAZWA
Bono
WŁAŚCIWIE
Paul Hewson
URODZONY
Dublin, Irlandia, 10 Maja 1960
CZŁONEK
INSTRUMENTY
Wokal
GATUNEK
ID WYKONAWCY
11494
WYDAWNICTWA
 
 
WASZYM ZDANIEM
1-7 z 7 komentarzy
Autor:
Alex : ) [2009-08-12] Perfekcjonista w każdym calu. Chodząca legenda. Duży szacun za całokształt, choć nie jest idealny... : ) A kto z nas jest? Człowiek z krwi i kości, nic co ludzkie nie jest mu obce
[2006-11-07] Srednio lubie u2 (Moj ojcie to ich wielbiciel ma cała dyskografie:P) ale Bono bardzo szanuje;) to Wielki człowiek:)
[2006-04-16] uważamy że bono jak i jego zespół u 2 jest cudowny.na jego cześć nazwałam tak mego psa]

anonimy
YouDith [2006-04-14] Bono- jesteś wielki, a ja jestem twoją największą początkującą fanką!! U2 górą!! Precz z kiczem!!
Madzia z Grudziądza [2005-12-01] kiedy jeszcze nie interesowałam sie muzyką U2,słyszałam co nieco o działalnosci Bono i pomyslałam sobie:co za swietny facet-bogaty,znany i uwielbiany przez miliony,a taki ludzki i kochany,gdzie tylko bieda i nieszczęscia-Bono pierwszy do pomocy.Az przyszedł czas,ze strzeliło we mnie jak piorunem-zakochałam sie w U2 i teraz juz kazdy dzien muszę zaczynac choc jedną ich piosenką,bo inaczej jestem chora.Za głos Bono dałabym się posiekać!
Juleczka [2005-08-29] Nie lubie U2!!!!! Ale Bono... to ktoś wielki przeznaczył wiele pieniędzy aby czynić dobro!!! Jego głos... potrafi śpiewać basem a jednocześnie operowo na 5oktawe!!! Bono to człowiek któryt dużo zrobił!! Za to go kocham i szanuje!!!!!! Kocham Cię Bono!!!!!
Evelyn [2004-05-15] Bono jest posiadaczem jenego z najpiekniejszych i najbarzdiej aksamitnych glosow we wspolczesnaj muzyce rockowej. Jest artysta, ktorego teksty maja glebokie przeslanie, sa madre i wzruszajace. Bono jest artysta, poeta, muzykiem, filantropem ale przede wszystkim jest wspanialym i wrazliwym czlowiekiem. Jest jednym z nie wielu ludzi ze swiata showbiznesu, ktory swa slawe wykorzystuje po to, aby czynic dobro i pomagac potrzebujacym. Kocham Go za to co robi, za Jego tworczosci i za to,ze po prostu jest. Jest jedyny i nie powatarzalny.
 
Ostatnio przeglądałeś

  Bono


 
 
musiq.pl
 © 2003-2008   Zastrzeżenia Prawne   Linki