musiq
 

PETER ALBIN

 
Brak zdjęcia
NAZWA
Peter Albin
URODZONY
San Francisco, Kalifornia, USA, 6 Czerwca 1944
CZŁONEK
GATUNEK
ID WYKONAWCY
13866
BIOGRAFIA
 
Peter Albin urodził się w roku 1944. Od dzieciństwa był zaangażowany w muzyke country, a w wieku 21 lat wraz z Samem Andrew i Chuckiem Jonesem zalożył wspaniały zespoł "Big Brother and The Holding Company". Peter chciał, aby zespół grał muzykę dla małych dzieci, ale tak sie nie ...
 
WYDAWNICTWA
 
 
WASZYM ZDANIEM
2 komentarze
Autor:
Jopas [2005-10-30] Napisalam do P. Albina E-mail, na który odpowiedzial bardzo uprzejmie, ale odnosze subiektywne wrazenie, ze jest On troszke przemadrzaly, choc inteligentny. Jednak do dzis, jako jedyny czlonek BBHC, Peter jest wsciekly na Janis Joplin, ze odeszla od grupy. Je uwazam, ze Janis najlepiej uzupelniala sie wlasnie z chlopcami z Big Brothera, ale wiele osob ma inne zdanie.
Jesli interesuje kogos jeszcze cos na temat zabojczo przystojnego Sama, Petera, Jamesa, Janis i Dave'a, to zapraszam na GG: 7979156. Postaram sie odpowiedziec na pytania i baaardzo chetnie pogadam!! Peace!!!
Jopas [2005-10-10] Peter Albin jest swietnym muzykiem, ale uwazam Go za mniej sympatycznego od np. Sama Andrew. Mimo to i tak baaardzo Go lubie i doceniam Jego talent:-).Peace!!!
 
 
 
musiq.pl
 © 2003-2008   Zastrzeżenia Prawne   Linki