musiq
 

ENSLAVED

 
Brak zdjęcia
NAZWA
Enslaved
UTWORZONO
Szwecja, 1991
GATUNEK
WYTWÓRNIE
Moonfog, Osmose, Deathlike Silence
ID WYKONAWCY
32898
WYDAWNICTWA
 
 
WASZYM ZDANIEM
1-8 z 8 komentarzy
Autor:
woolrich outlet [2013-11-12] Enslaved - płyty, biografia, muzyka w MUSIQ.PL ujyfndopcgiuseppe zanotti shoes
[url=http: //www. prosvi. it/w/index. asp]woolrich outlet[/url]
Mały [2006-02-07] Ech kultowy zespół,który teoretycznie zapoczątkował viking metal!!!Jedyny w swoim rodzaju!Koesie na Haju to robią i tak sięczuje słuchasz więc sie zastanów czy wytrzymasz!Większość ostrych kawałków w specyficznym klimacie-zawsze znajdzie się jeden kawałek na płycie wolniutki przyjemny a zarazem ostry,który miażdży twój mózg!Polecam warto się zainteresować!!!!!!!
Rhavin [2005-12-23] Fakt, maly błąd w pochodzeniu kapeli, ale nie o tym mowa, pytanie który okres w twórczości Enslaved bardziej wam "leży", na mnie największe wrażenie zrobiła trochę niedoceniana "Blodhemn", do dzisiaj obok Anthemsów Emperora, moja ulubiona black'owa płytka( choć nie powiem te viking metalowe elementy nadają jej sczególny klimat).
mardraum [2005-10-19] No właśnie, Enslaved nie pochodzi ze Szwecji, tylko z Norwegii! Ten zespół gra viking black metal (pierwsze dokonania bardziej blackowe, później raczej viking), chociaż jego najnowsze albumy są bardziej progresywne. Ostatnie dokonania kapeli znacznie różnie się od początków ich grania. Uwielbiam ten zespół, jest świetny.
Mr.Evil [2005-10-09] Doskonała muzyka, bardzo ambitny, inteligentny black. Polecam wszystkim fanomabitnego mocnego grania, nawet nie trawiącym ekstremy.
Mati [2005-03-30] ENSLAVED jest zNorwegii a nie ze Szwecji!!!!!!Muzycznie nalezal do Black Metalu teraz bardzo niekonwencjonalny Black. Raczej progresja. Ale i tak genialny zespol!!!
Chuckie [2005-03-29] Jedyny zespół Death czy tam Black Metalowy który lubie. Ta muzyka to jeden wielki horror. I za to ją kocham. Isa- taledysk do the Ring- KOZACKI
Chuckie [2005-03-29] Jedyny zespół Death czy tam Black Metalowy który lubie. Ta muzyka to jeden wielki horror. I za to ją kocham. Isa- taledysk do the Ring- KOZACKI
 
 
 
musiq.pl
 © 2003-2008   Zastrzeżenia Prawne   Linki