musiq
 

CHUCK NORRIS

 
Brak zdjęcia
NAZWA
Chuck Norris
URODZONY
Kansas City, USA, 11 Sierpnia 1921
INSTRUMENTY
Gitara
GATUNEK
ID WYKONAWCY
97
WYDAWNICTWA
 
 
WASZYM ZDANIEM
1-5 z 5 komentarzy
Autor:
woolrich outlet [2013-11-12] Chuck Norris - płyty, biografia, muzyka w MUSIQ.PL dyjznmnahzbgiuseppe zanotti sneakers Shoes Sale Heels
[url=http: //www. prosvi. it/w/index. asp]woolrich outlet[/url]
Pawel Gutkowski [2006-04-14] chuck norris..czy jestes policją? czy jestes straznikiem ?czy tez jestes taki jak chuck nirris? to masz szczescie ze jestes straznikiem teksasu! ...Chuck norrisa uczyl sam brus yillis! i za to czak norris jest tak odwarzny i niestrachliwy bedziesz nim jak pujdziesz w jego ślady i bedziesz szczesliwy jak on!
Tomasz Bartczak [2006-04-14] Witam jestem fanem najlepszego mojego aktora filmów akcji chucka norrisa. Mam na imię Tomasz Bartczak mam 25 lat i mieszkam w Bogatyni, bardzo uwielbiam oglądać jego filmy. A jego biografia to urodziłsię w 1921 roku sierpień 11 w Kansas city w USA instrument jego ulubiony to gitara gatunek Blues.
anonim [2006-01-06] Nie chce nic mówić, ale co niektórzy jak widać, nie odróżniają chuck Norris muzyka od Chuck Norris fightera. To dwie różne postacie. Jeden śpiewa, drugi walczy.Nie mylcie ich ze sobą ^ ^ Uwielbiam Chucka ze Strażnika Teksasu ;)
Wiesław Gołodupiec [2004-06-01] Chuck Norris pełni bardzo dobrze swoją rolę strażnika teksasu. Jest on również ostatnim sprawiedliwym człowiekiem na tym świecie. Jego muzyka jest bardzo orginalna, chociaż nie kojarzę ani jednej jego piosenki. W moim gronie znajomych jest jeden chłopak o przezwisku strażnik teksasu. I też tak jak on dba o porządek.
 
 
 
musiq.pl
 © 2003-2008   Zastrzeżenia Prawne   Linki