musiq
 

HOLE - komentarze

4 komentarze
Autor:
Kasiek [2005-10-05] Widziałam ją w "24 Godzinach". Poza tym rewelacyjnie się wydziera
iza [2005-05-26] lubie Hole nigdy nie porównuję do Nirvany bo niby dlaczego?A dla tych którzy nie lubią Love to mam im tylko do powiedzenia , że jeśli zwraca się na kogos uwage nawet w złym kontekście tego słowa to i tak jest to zwrócenie uwagi . Tylko rzeczy przezroczyste nie zajmuja nam czasu i naszej uwagi . Wnioskując Courney jest baaardzo wyrazista - i o to chodzi . Zresztą myśle ze atyfani Love maja poprostu kompleksy bo czy ktoś zna tak oryginalną kobietę łamiąca wszelkie zasady ...hahahaha i nie patrzącą na opinię tak trzymac !!!P.S a moze to cobain powinien jest wszystko zawdzięcząć bo latał za nia jak smród.......
Doll Part [2004-11-07] DLa mnie Hole to jeden z najlepszych zespołów,jakie kiedykolwiek słyszałam.Może nie typowo grunge'owy, bo wyjątkowo komercyjny(Ach, ta Courtney...:)),ale ich muzyka ma w sobie ten charakterystyczny brud i nawet, gdy śpiewają o "Częściach lalek" to czuć w nich grunge. "Doll parts"- utwór naprawdę godny polecenia. I nie tak infantylny, jak to z tytułu moze wynikać...:))

DOLL STEAK [2004-10-14] ZASTANAWIA MNIE ŻE COURTNEY ŚPIEWA PIOSENKI KURTA. W JEJ USTACH JEGO SŁOWA TRACĄ SENS. Z PEWNOŚCIĄ.
TO DOBRZE MÓC POSŁUCHAĆ KOGOŚ KTO NIE UDAJE I NIE JEST DRUGĄ INFANTYLNIE ZBUNTOWANĄ AVRIL.
 
 
 
musiq.pl
 © 2003-2008   Zastrzeżenia Prawne   Linki