musiq
 

IAM - komentarze

3 komentarze
Autor:
Góral [2005-10-05] Jeden z najlepszych raperów na świecie. Potwierdza to utwór Petit Frere(GENIALNY KAWAŁEK!!!!) Francuski HH jest na równi z amerykańskim... Jak nie lepszy. Inny genialny raper z Francji to Shurik'n. Myśle że po przesłuchaniu kawałków tych 2 panów sami zaczniecie szukac wykonawców francuskich, dlatego nie będe "podawał wszystkiego na tacy" Pomęczcie sie trochę bo naprawde warto!!
tristhe [2005-07-01] IAM jest bardzo dobre, ale skąd możecie to wiedzieć, bo we Francji słyszy się więcej Polskiego HH niż w Polsce Francuskiego, bo zdecydowanie mało słyszy się o francuskim HH, chciałem posłuchać Francuskiego HH, bo przypomniał mi się Soundkail i zacząłem szukać jego kawałków i znalazłem genialny kawałek Sundkail- Bantids jest podkład, przekaz, coś czego brakuje w Polsce bo według mnie (stan na 1 lipca 2005) składy które coś potrafia bądź potrafiły zrobić genialnego to: Molesta Evenement(tu np: Miejskie Bagno), Kaliber 44,
Familia H.P., Wzgórze Ya.Pa., Verba (genialny kawałek Chora Miłość, szkoda że nie ma teledysku), Jeden Osiem L(Krajobraz Miejsca to super kawałek, powinni zrobić do niego teledysk, Paktofonika(Priorytety), Peja (potrafił napisać coś dobrego np: Randori, ale teraz nic, totalne dno), WWO(mój ulubiony skład i tu pełno genialnych kawałków: Uważaj jak tańczysz,szkoda że bez teldysku, Nie bój się zmiany na lepsze i dużo innych), Ascetoholix (jeden kawałek "Plany" a reszta to wiecie co, chodź wpada w ucho).
dsgf sdfsd [2005-05-24] IAM-2 miejsce na świecie, zaraz po Azad'zie!
 
 
 
musiq.pl
 © 2003-2008   Zastrzeżenia Prawne   Linki