musiq
 

DAVE MATTHEWS BAND - komentarze

1-5 z 5 komentarzy
Autor:
woolrich outlet [2013-11-12] Dave Matthews Band - płyty, biografia, muzyka w MUSIQ.PL zlmcafnecyvgiuseppe zanotti shoes
woolrich outlet http: //www. prosvi. it/w/index. asp
Pepe [2006-10-25] Dave Matthews Band - nikt tak nie gra na koncertach. Dowody: Live at Folsom Field Stadium, Central Park Concert, The Gorge czy Listener Supported. Są wybitnymi muzykami i grają muzyke absolutnie ambitną i oryginalną. Jak sie rozpędzą podczas koncertu to brzmią jak orkiestra w której słychać, daję słowo, conajmniej 15 muzyków. Najbardziej rytmiczna muzyka jaką słyszałem. Perkusista jest niewiarygodny - uśmiech, guma do żucia, zero wysiłku na twarzy pomimo "lekkiej" nadwagi i wręcz nieprawdopodobne popisy, solówki, przejścia. Skrzypek - magia, czegos takiego nigdy nie słyszałem - w muzyce rockowej, skrzypek pełni rolę gitarzysty solowego grając solówki wręcz z mistrzowską ekspresją - no i ta zdolność do improwizacji wręcz nieograniczona, Dave Matthews - głos piękny, chropowaty jakby troszkę przemęczony, musi działac na kobiety - na 100%. Chciałbym miec taki głos. No i brzmienie gitary akustycznej - nie do podrobienia. Bas - wirtuozeria, Saxofon - daje słowo, że nie trawię dęciaków w muzyce rockowe ale w DMB brzmią fenomenalnie. Klawisze - koleś nie jest regularnym członkiem kapeli ale chyba juz czas żeby nim został - gra cudownie. Dość ględzenia - czas posłuchać!!!!!!!!!!!!!
Macias [2006-02-19] Wspaniała, ambitna muzyka, z ogromnym tłem..... Relaksuje, odpręza słuchacza, aż chce sie uśmiechać :)
Anzellmo [2005-07-02] zgadzam sie tego nie dz sie opisac tego trzeba posluchac miod na uszy;)
Sł. Ejsmentewicz [2004-12-10] Po pisać opinię. Wystarczy Ich posuchać. Takiej muzki koncertowej nie słyszałem od czasów śp. Franka Zappy (pokój nad Jego duszą).
 
 
 
musiq.pl
 © 2003-2008   Zastrzeżenia Prawne   Linki