musiq
POMOC
O FIRMIE
Mając na uwadze brak rzetelnego kompendium wiedzy zawierającego kompletne zestawienie wydawnictw płytowych z każdego rodzaju muzyki, postanowiliśmy stworzyć takie narzędzie. Materiały pomocne do utworzenia strony musiq.pl są efektem naszych wieloletnich zainteresowań lecz jako takie mogą służyć i powiększać się przede wszystkim dzięki zaangażowaniu wszystkich użytkowników. Dlatego w 2003 roku zdecydowaliśmy się na uruchomienie bazy musiq.pl która, stała się źródem wymiany informacji, komentarzy i opinii osób dla których muzyka nie jest obojętna.
W przeciągu kilku lat działalności wielkokrotnie spotkaliśmy się z zapytaniami o możliwość zakupu prezentowanych na stronach musiq.pl wydawnictw. Efektem tego jest platforma będąca połączenie bazy danych, serwisu informacyjnego, miejsca handlu i wymiany wszelkiego rodzaju produktów związanych z muzyką.
Wierzymy, że wciąż będziecie odnajdywać na stronach musiq.pl wszystko czego szukacie, a i inni użytkownicy dzięki Wam będą mogli znaleźć, poznać, dostać to, na czym im zależy.
DANE TELEADRESOWE
Biuro Musiq.pl
ul. Józefa Marcika 29
30-443 Kraków
email: info@musiq.pl
skype: musiq.pl
Musiq.pl prowadzony jest przez firmę GNT z siedzibą w Krakowie przy ul. Krowoderskiej 21/2 z wpisem do rejestru przedsiębiorców prowadzonym przez Prezydenta Miasta Krakowa pod numerem 641/2006. NIP: 678-265-19-72
 
ZADZWOŃ DO NAS skype
 
 
musiq.pl
 © 2003-2008   Zastrzeżenia Prawne   Linki