musiq
POMOC
PŁATNOŚCI
Za pobraniem
Za zamówiony towar płacisz gotówką w momencie odbioru listonoszowi, kurierowi lub w urzędzie pocztowym.
Nie możesz wybrać tego sposobu zapłaty jeżeli spełniasz choć jeden z warunków:
  • zamówienie ma wartość powyżej 500 zł,
  • dokonujesz zakupu na potrzeby działalności gospodarczej,
  • miejscem dostawy przesyłki jest zagranica.
Kartą
Za zamówiony towar pieniądze są pobierane z Twojej karty dopiero w momencie wysyłki paczki. Akceptujemy karty Visa, MasterCard, Diners Club, JCB, Polcard.
Przelewem
Za zamówiony towar płacisz przelewem ze swojego konta lub przekazem w urzędzie pocztowym. Numer konta na jaki należy wpłacić pieniądze otrzymasz od nas w emailu, a przesyłkę wyślemy dopiero gdy dotrą do nas pieniądze.
Po wysłaniu przesyłki dostaniesz od nas email w tej sprawie.
Więcej:
Karty płatnicze – szczegółowy opis możliwości zapłaty
Autoryzacja kart przeprowadzana jest przez spółkę Polcard S.A. za pośrednictwem platformy Przelewy24.
Po wybraniu w sposobach płatności przycisku:
karta
Zostaniesz przekierowany na stronę Przelewy24 gdzie będziesz poproszony o podanie danych Twojej karty. W celu zachowania największego stopnia bezpieczeństwa, połączenie to jest szyfrowane, a dane karty trafiają wyłącznie do Twojego banku i nie są przechowywane przez Przelewy24 ani przez Musiq.pl
Pamiętaj również, że nie wszystkimi kartami Visa Electron i Maestro możesz płacić w Internecie – decyduje o tym bank który wystawił Twoją kartę.
Jeżeli niemożliwa jest autoryzacja podanej przez Ciebie karty zostaniesz przekierowany raz jeszcze na stronę z wyborem płatności, gdzie możesz ponowić próbę lub wybrać inny sposób zapłaty.
Nadpłata
W sytuacjach wyjątkowych może zdarzyć się tak, że nie udało nam się sprowadzić zamówionego przez Ciebie przedmiotu, a zapłaciłeś już za niego przelewem, wtedy Twoja nadpłata zostanie przelana na Twoje indywidualne konto w Musiq.pl. Będzie tam na Ciebie czekać i podczas Twoich następnych zakupów w naszym sklepie zostanie odjęta od Twojego rachunku.
Faktura
Na Twoje życzenie za dokonane zakupy zostanie wystawiona faktura VAT. Aby ją otrzymać należy zaznaczyć odpowiednie pole w podsumowaniu zamówienia.
Dodatkowo pamiętaj że:
Zgodnie z ustawą z dnia 11 marca 2004 r. o podatku od towarów i usług dla Klientów z terytorium Wspólnoty Europejskiej sprzedaż wysyłkowa w każdym przypadku musi być potwierdzona fakturą.
 
ZADZWOŃ DO NAS skype
 
 
musiq.pl
 © 2003-2008   Zastrzeżenia Prawne   Linki